Sabit Hat: (0282) 260 14 15 / Mobil: 0 553 527 45 02 info@tezdoganturizm.com.tr

Geleneksel Taverna Turları (Günübirlik) DETAYLI BİLGİ : (0282) 260 14 15

GELENEKSEL TAVERNA TURU

 

GELENEKSEL DEDEAĞAÇ + GÜMÜLCİNE TURU + SÜPER EĞLENCELİ TAVERNA GECESİ

YEMEK +  HER TÜRLÜ SINIRSIZ İÇECEK DAHİL !!!

KİŞİ BAŞI:  35 €

15 ŞUBAT - CUMARTESİ

Kalkış Saati : 

10:00 Çorlu Orion AVM Önü

10:30 Tekirdağ Tezdoğan Turizm Ofis Önü

11:30 Malkara Otogar

12:00 Keşan Otogar

      Aracımızla belirtilen saatlerde hareket edip İpsala’ya doğru yol alıyoruz. Gümrük kapısındaki vize işlemler sonrası Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Yunanistan`ın meşhur Jumbo Marketinde alışveriş sonrası Dedeağaç’ta yaklaşık 2 saatlik serbest zaman. Dinlenme sonrasında tekrardan Gümülcine’ye doğru yola çıkıyoruz. Gümülcine’de panoramik şehir turundan sonra Tavernaya geçiyoruz. Yunan müzikisi ve lezzetleri mezeler eşliğinde akşam yemeğimiz alıp, eğlenceye katıldıktan sonra belirlenen saatte araca geçerek; dönüş yolu için yola çıkıyoruz. Gümrük kapısındaki işlemler sonrası Türkiye’ye giriş yapıp, misafirlerimizi aldığımız noktalar bırakıyoruz.

Başka bir TEZDOĞAN TURİZM gezisinde görüşmek dileğiyle...

 

***MENÜ***
Canlı müzik eşliğinde;


4 Kişilik Masa için 4 Çeşit Salata


1. Mantar sote
2. Ballı kızartılmış susamlı peynir
3. Lahana havuç soslu salata
4. Cacık ve patlıcan salatası


Ana Yemek (Seçeneklerden 1 Tanesi)
1. Tavuk Fileto
2. Kuşbaşı Dana
3. Izgara köfte, Pilav, Patates


Sonunda tatlı ve meyve ikramı
SINIRSIZ ASİTLİ – ASİTSİZ İÇECEK

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
*Lüks araçlarla ulaşım
*Akşam yemeği
*Araç içi ikramlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Yurt dışı çıkış harcı= 50 TL

-Zorunlu Yurt Dışı Seyahat Sigortası = 15 Euro/ 65 Yaş Üstü için 20 Euro (AB ülke vatandaşı ve Yeşil pasaport sahipleri dahil)

-Ekstra kişisel harcamalar

-Vize işlem ücreti 120 EURO (Yeşil Pasaportlulara vize gerekmemektedir.)

ULAŞIM ARAÇLARI

Mercedes: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, USB ile şarj, klima, koltuk arkası tv, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

 

1618 nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı:

Acentnin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değilir, tedavi masraflarını karşılamaz.

Notlar:

Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum %50’dir. Turun hareket tarihinden 30 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. Promosyon turlarda rezervasyon aşamasında ödemenin tamamı alınmaktadır. Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz. İptaller son 30 güne kadar yapılmaktadır. Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Promosyon ibaresi geçen turlarda iptal yapılamaz. Değişiklik yapılabilir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklama turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tezdoğan Turizm’in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tur esnasında program yoğunluğundan olayı bankamatik, dövüz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından olayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır. Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir. Gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır. Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır. Mola yerimiz yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 çocuklarda otel konaklaması yatak verilmeyebilir.

LÜTFEN OKUYUNUZ

 1. Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 2. Tezdoğan Turizm, gerekli gördüğü durumlara tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 3. Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
 4. Tezdoğan Turiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 5. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
 6. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün ve günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 7. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.
 8. Tezdoğan Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Tezdoğan Turizm’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Tezdoğan Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 9. Tur esnasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tezdoğan Turizm sorumlu değildir.
 10. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılmayabilir. Turların yapılmamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.
 11. Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlarından dolayı Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir. Avrupa’daki otel odaları standartlarından daha küçüktür. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçük olabilir.