Sabit Hat: (0282) 260 14 15 / Mobil: 0 553 527 45 02 info@tezdoganturizm.com.tr

Günübirlik Selanik Turu DETAYLI BİLGİ : (0282) 260 14 15

GÜNÜBİRLİK SELANİK GEZİSİ

10 KASIM 2019 PAZAR GÜNÜBİRLİK

 

KİŞİ BAŞI: 200 TL

 

Siz değerli misafirlerimizi  9  Kasım Cuma akşamı 23.00’da Tezdoğan Turizm ofisi önünden alarak turumuza başlıyoruz. İpsala gümrük kapısı üzerinden Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Sabah saatlerinde ilk durağımız olan Selanik’e varıyoruz.

Gezimize öncelikle Selanik’ i tepeden görebilecek olduğumuz Selanik Kalesi’ni ziyaret ederek başlıyoruz (kale yolu müsaitliğine göre) ve şehir gezisi kapsamında göreceğimiz yerler arasında; Saint Dimitros  Kilisesi, Konsolosluğumuzun arka tarafında bulunan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev, Osmanlı yapısı eski bir hamamı dışarıdan gördükten sonra bir Medrese, sahilde bulunan ve Selanik’in simgesi olan Beyaz Kule bulunmaktadır. Ardından serbest zaman veriyor ve belirtilen saatte belirtilen noktada toplanıyoruz, rotamızı Kavala’ya çeviriyoruz.

İki saatlik yolculuk sonrasında Kavala ya ulaşıp gezimize başlıyoruz. Liman, İmaret, Su Kemerleri, Kavala’lı Mehmet Ali Paşa’nın evi ve Heykeli ve Pargalı İbrahim Paşa zamanında yapılan dört köşe cami (günümüzde kilise olarak kullanılmakta) görülecek yerler arasındadır.

Gümrük işlemlerimizin ardından Türkiye’ye geçiyor ve siz değerli misafirlerimizle aldığımız noktalarda bir başka TEZDOĞAN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Başka bir TEZDOĞAN TURİZM gezisinde görüşmek dileğiyle...

 

Kalkış Noktaları:

22:30 Çorlu Orion AVM Önü

23:00 Tezdoğan Turizm Ofis Önü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 -Lüks Otobüslerle Ulaşım

-Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler, çay, kahve ve kek)

-Çevre Gezileri

-Türkçe Rehber Eşliğinde Gezi

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Yurtdışı çıkış harcı= 50 TL

-Zorunlu Yurt Dışı Seyahat Sigortası = 15 Euro/ 65 Yaş Üstü için 20 Euro (AB ülke vatandaşı ve Yeşil pasaport sahipleri dahil)

-Tüm Öğle ve akşam yemekleri ve ekstra kişisel harcamalar

-Vize işlem ücreti 120 EURO (Yeşil Pasaportlulara vize gerekmemektedir.)

-Müze ve ören yeri girişleri

 

ULAŞIM ARAÇLARI

 

Mercedes: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, USB ile şarj, klima, koltuk arkası tv, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

 

1618 nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı:

 

Acentnin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değilir, tedavi masraflarını karşılamaz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Notlar:

 

Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum %50’dir. Turun hareket tarihinden 30 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. Promosyon turlarda rezervasyon aşamasında ödemenin tamamı alınmaktadır. Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz. İptaller son 30 güne kadar yapılmaktadır. Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Promosyon ibaresi geçen turlarda iptal yapılamaz. Değişiklik yapılabilir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklama turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tezdoğan Turizm’in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tur esnasında program yoğunluğundan olayı bankamatik, dövüz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından olayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır. Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir. Gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır. Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır. Mola yerimiz yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 çocuklarda otel konaklaması yatak verilmeyebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LÜTFEN OKUYUNUZ

 

1. Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

2.  Tezdoğan Turizm, gerekli gördüğü durumlara tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3.     Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.

4.        Tezdoğan Turiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

5.                                    Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

6. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün ve günler dışında başka bir gün yapılabilir.

7. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.

8.    Tezdoğan Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Tezdoğan Turizm’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Tezdoğan Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

9.    Tur esnasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tezdoğan Turizm sorumlu değildir.

10.   Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılmayabilir. Turların yapılmamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.

11.  Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlarından dolayı Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir. Avrupa’daki otel odaları standartlarından daha küçüktür. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçük olabilir.