Sabit Hat: (0282) 260 14 15 / Mobil: 0 553 527 45 02 info@tezdoganturizm.com.tr

Günübirlik İskeçe Karnavalı Turu DETAYLI BİLGİ : (0282) 260 14 15

İSKEÇE KARNAVALI TURU

1 MART 2020 PAZAR GÜNÜBİRLİK

KİŞİ BAŞI : 175 TL

12 YAŞA KADAR 150 TL

Kalkış Noktaları:

04:00 Çorlu Orion AVM

04:30 Tekirdağ Özcanlar Köfte Önü - Sahil Truva Önü

05:15 Malkara Otogar

05:30 Keşan Altun Avm

 

Sabah saat 04:30’da Tekirdağ Özcanlar Köfte önünde buluşup hareket ediyoruz. İpsala (Kipi) sınır kapısına varış. Gümrük işlemlerinin ardından ilk olrak Kavala'ya hareket ediyoruz. Liman, İmaret, Su Kemerleri, Kavala’lı Mehmet Ali Paşa’nın evi ve Heykeli ve Pargalı İbrahim Paşa zamanında yapılan dört köşe cami (günümüzde kilise olarak kullanılmakta) görülecek yerler arasındadır.bu yıl dört mevsim teması ile kutlanacak olan karnavala katılmak üzere Batı Trakya’nın en güzel şehirlerinden biri olan İskeçe’ye hareket ediyoruz.Şehir etkinlikleri 1991 yılından itibaren aralıksız olarak İskeçe Şehrinde yapılmaktaır. Her yıl Şubat sonu veya Mart başına doğru düzenlenen karnavalda; Folklör oyunları, yerel grupların geleneksel müzik ile konserleri, Yunanistan genelinde ünlü sanatçıların konserleri, tiyatro gösterileri, çocuk kulüplerinde etkinlikler, gösteriler, tören geçitleri parti ve eğlenceler yapılmaktadır. Eski şehirde yer alan bu etkinlikler popüler olup, Dünya’nın çeşitli Ülkelerinden ve Yunanistan’ın her yerinden turist akımına neden olmaktadır. Avrupa Birliği fonlarıyla restore edilince, her sokakta dış cephesi dantel gibi işlenmiş binalar ortaya çıkmış Evleri ve dar sokakları ile size bir Anadolu köyündeymiş gibi hissettiren şehirde Osmanlıdan kalma izleri, evleri ve yoğun bir türk nüfusun yaşadığı bu şehirde bol bol fotoğraf çekiyoruz. Daha sonra her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği karnaval geçit törenin yapılacağı alana geçiyoruz. Muhteşem kostümler, görsel anlamda bizi mest edecek olan renk ve eğlence olu bu törende fotoğraflar çekip unutulmaz anları yakalıyoruz. Festival geçit töreninin ardından belirtilen saatte buluşup Tekirdağ’a hareket etmek üzere yola çıkıyoruz. Ve misafirlerimizi alığımız noktalara bırakıp bir daha ki turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Başka bir TEZDOĞAN TURİZM gezisinde görüşmek dileğiyle...


Gezi Fiyatına Dahil Olan Hizmetler:

  • Lüks araçlarla ulaşım,
  • Rehberlik,
  • Araç içi ikramlar (Çay, Kahve, Soğuk Meşrubat).

Gezi Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler:

  • Yurt Dışı Çıkış Harcı ( 50 TL),
  • Tüm Yemekler ve Ekstra Kişisel Harcamalar

 

1618 nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı:

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değilir, tedavi masraflarını karşılamaz.

 

Notlar:

Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum %50’dir. Turun hareket tarihinden 30 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. Promosyon turlarda rezervasyon aşamasında ödemenin tamamı alınmaktadır. Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz. İptaller son 30 güne kadar yapılmaktadır. Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Promosyon ibaresi geçen turlarda iptal yapılamaz. Değişiklik yapılabilir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklama turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tezdoğan Turizm’in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tur esnasında program yoğunluğundan olayı bankamatik, dövüz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından olayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır. Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir. Gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır. Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır. Mola yerimiz yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 çocuklarda otel konaklaması yatak verilmeyebilir.

 

LÜTFEN OKUYUNUZ

1.        Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

2.      Tezdoğan Turizm, gerekli gördüğü durumlara tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3.      Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.

4.     Tezdoğan Turiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

5.     Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

6.      Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün ve günler dışında başka bir gün yapılabilir.

7.      Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.

8.  Tezdoğan Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Tezdoğan Turizm’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Tezdoğan Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

9.    Tur esnasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tezdoğan Turizm sorumlu değildir.

10.   Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılmayabilir. Turların yapılmamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.

11.   Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlarından dolayı Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir. Avrupa’daki otel odaları standartlarından daha küçüktür. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçük olabilir.