Sabit Hat: (0282) 260 14 15 / Mobil: 0 553 527 45 02 info@tezdoganturizm.com.tr

Plovdiv Turu - Günübirlik DETAYLI BİLGİ : (0282) 260 14 15

*** PLOVDİV TURU ***

14 KASIM 2020 - Cumartesi

28 KASIM 2020 - CUMARTESİ

KİŞİ BAŞI: 20  

Kalkış Noktaları:

06.00 Tezdoğan Turizm Ofis Önü

06.45 Çorlu Orion AVM Önü

Sabah saat 06:00’da Tekirdağ Tezdoğan Turizm (sahil Özcanlar köfte yanı) önünde toplanıyor, otobüsteki yerlerimizi alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz.  Türkiye-Bulgaristan sınır kapılarında pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Bulgaristan’a girişi takiben ilk olarak döviz bürosuna uğruyor ve paralarımızı Levaya çeviriyoruz. Ardından yolumuza devam ediyor ve  Plovdive varıyoruz. Plovdiv varışı takiben Plovdiv şehir turuna çıkıyoruz. Şehir turunda; “Cuma Camii, Eski Şehir, Tarihi Amfi Tiyatro, Stara Grad” bulunmaktadır.  Sveta Bogoroditsa Kilisesi ziyareti.. Balaban evi.. Nikola NedkoviçEvi.. Zlatio Boyaciev  Evi..  Hindilyan Evi.. Antik Tiyatro ve Eski  Plovdiv görülecek yerler arasındadır.  Şehir turu sonrası saat 19:00 a kadar serbest zaman. Serbest zamanın ardından saat 19:00 da son durak olarak “Mustafa Market’e” uğruyoruz. Verilen 1 saatlik molanın ardından tekrar otobüsteki yerlerimizi alıyor ve dönüşe geçiyoruz. Bulgaristan-Türkiye sınır kapılarında pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Tekirdağ’a  varıyor ve bir başka gezide buluşmak üzere sizlerden ayrılıyoruz.

Başka bir TEZDOĞAN TURİZM gezisinde görüşmek dileğiyle...

 

* Fiyata Dahil Hizmetler

-Lüks Araçlar ile Ulaşım

-Araç İçi İkramlar                                 

-Profesyonel Rehberlik Hizmeti

* Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-Yurt Dışı Çıkış Harcı (50 TL)

-Tüm Yemekler ve Ekstra Kişisel Harcamalar

-Yurt Dışı Seyahat Sigortası

-Tur Esnasında Yapılan Kişisel Harcamalar

 

 

 

 • ULAŞIM ARAÇLARI

  Mercedes: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, USB ile şarj, klima, koltuk arkası tv, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

   

  1618 nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı:

  Acentnin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değilir, tedavi masraflarını karşılamaz.

  Notlar:

  Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum %50’dir. Turun hareket tarihinden 30 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. Promosyon turlarda rezervasyon aşamasında ödemenin tamamı alınmaktadır. Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz. İptaller son 30 güne kadar yapılmaktadır. Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Promosyon ibaresi geçen turlarda iptal yapılamaz. Değişiklik yapılabilir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklama turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tezdoğan Turizm’in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tur esnasında program yoğunluğundan olayı bankamatik, dövüz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından olayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır. Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir. Gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır. Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır. Mola yerimiz yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 çocuklarda otel konaklaması yatak verilmeyebilir.

  LÜTFEN OKUYUNUZ

 • Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 • Tezdoğan Turizm, gerekli gördüğü durumlara tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
 • Tezdoğan Turiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
 • Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün ve günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Tezdoğan Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Tezdoğan Turizm’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Tezdoğan Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Tur esnasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tezdoğan Turizm sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılmayabilir. Turların yapılmamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlarından dolayı Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir. Avrupa’daki otel odaları standartlarından daha küçüktür. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçük olabilir.