Sabit Hat: (0282) 260 14 15 / Mobil: 0 553 527 45 02 info@tezdoganturizm.com.tr

SAĞLIĞA UZANAN YOLCULUK... DETAYLI BİLGİ : (0282) 260 14 15

ADRAMİS TERMAL OTEL

( 3 GECE 4 GÜN )

17 - 20 KASIM 2020

 Kalkış Noktaları:

07.00 Çorlu 

08.00 Tekirdağ Sahil Özcanlar Köfte Önü

Belirttiğimiz noktalardan belirttiğimiz saatlerde misafirlerimizi alarak Çanakkale'ye doğru hareket ediyoruz. Boğazdan geçişimizi sağladıktan sonra Kazdağları manzarası eşliğinde yolumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 6 saat süren yoculuğumuz sonrasında ADRAMİS TERMAL OTELimize varıyoruz.  Odalarımıza yerleştikten sonra termal havuzun şifalı sularından faydalanıp canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. 3 gün boyunda otelimizin tüm aktivitelerinde faydalanıyoruz. Son gün sabah kahvaltımızın ardından saat 10:00 da Çanakkale'ye doğru yola çıkıyoruz. Çanakkale merkeze vardığımızda bir kaç saatlik serbest zamanımızın ardından Tekirdağ için yola devam ediyoruz. Szi değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

Başka bir TEZDOĞAN TURİZM gezisinde görüşmek dileğiyle…

İKİ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI : 750 TL

0-6 YAŞ : KOLTUK SATIN ALINMADIĞI SÜRECE ÜCRETSİZDİR.

7-12 YAŞ : 550 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :

• Seyahat boyunca araç ile ulaşım,

• Otobüs içi paketli ikramlar,

• 3 gece yarım pansiyon  konaklama (sabah kahvaltısı + akiam yemeği ),

• Zorunlu Seyahat Sigortası,

• Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası.

• Kapalı ve açık olimpik havuz (Termal) aquapark

• Hamam -sauna

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

• Kişisel harcamalar,

• Öğle yemekleri

• Spa 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI:

Acentnin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değilir, tedavi masraflarını karşılamaz.

 

NOTLAR:

Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum %50’dir. Turun hareket tarihinden 30 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. Promosyon turlarda rezervasyon aşamasında ödemenin tamamı alınmaktadır. Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz. İptaller son 30 güne kadar yapılmaktadır. Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Promosyon ibaresi geçen turlarda iptal yapılamaz. Değişiklik yapılabilir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklama turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tezdoğan Turizm’in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tur esnasında program yoğunluğundan olayı bankamatik, dövüz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından olayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır. Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir. Gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır. Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır. Mola yerimiz yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 çocuklarda otel konaklaması yatak verilmeyebilir.

 

LÜTFEN OKUYUNUZ

 1. Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 2. Tezdoğan Turizm, gerekli gördüğü durumlara tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 3. Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
 4. Tezdoğan Turiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 5. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
 6. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün ve günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 7. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.
 8. Tezdoğan Turizm yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Tezdoğan Turizm’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Tezdoğan Turizm sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 9. Tur esnasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tezdoğan Turizm sorumlu değildir.
 10. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılmayabilir. Turların yapılmamasından Tezdoğan Turizm sorumlu tutulamaz.
 11. Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlarından dolayı Tezdoğan Turizm sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir. Avrupa’daki otel odaları standartlarından daha küçüktür. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçük olabilir.