Sabit Hat: (0282) 260 14 15 / Mobil: 0 553 527 45 02 info@tezdoganturizm.com.tr

ABANT GÖLÜ - SAPANCA - KARTEPE TURU ( 1 GECE KONAKLAMALI ) DETAYLI BİLGİ : (0282) 260 14 15

Gölcük Gölü - Abant Gölü - Sapanca Gölü - Kartepe - Maşukiye 

17 - 19 OCAK 2020

1 gece 2 gün

KİŞİ BAŞI : 375 TL 

Kalkış Noktaları:

01:30 : Sahil Özcanlar Önü

02:15 Çorlu Orion

3:00: Silivri Bölge Trafik

1. GÜN

Belirtilen saatlerde Tekirdağ Sahil Özcanlar Köfte önünden yolculuğumuz başlıyor. Aracımız hareket halindeyken gerçekleştirdiğimiz ikramlarımızla ve verilen molada dileyen misafirlerimizin aldığı kahvaltıdan sonra Gölcük Gölü’ne doğru hareket ediyoruz.  Doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak, temiz hava solumak, su ve kuş seslerini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için yürüyüş yapabilirsiniz. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz. Öncelikle Gölcük Gölü ve çevresinde bir yürüyüşümüz olacak. Göl çevresindeki yürüyüşümüz esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp çektiğinizde anılarınızın en güzellerinden biri olarak kalacağından emin olabilirsiniz. Burada ki fotoğraf molamızın ardından Bolu’nun bir diğer eşsiz gölü olan Abant Gölü’ne doğru hareket ediyoruz.

Yaklaşık 1 saatlik yolculuktan sonra Türkiye'nin milli parklarından biri olan Abant Gölü'ne varıyoruz. Gölün çevresi doğa yürüyüşleri için tercih edilen önemli parkurlardan biri. Burada serbest zaman veriyoruz. Dileyenler köy pazarında alışveriş yapabilir ve meşhur sucuk ekmeğinden yiyebilirler. Doğayla iç içe yapılan kısa bir çevre turunun ardından bu güzellikleri geride bırakarak günün yorgunluğunu atabilmek için Sapanca’daki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimizde canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi aldıktan sonra odalarımıza yerleşiyoruz.  

2.GÜN

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra Sapanca Gölünün eşsiz güzelliği eşliğinde sahlebimizi yudumluyoruz.

Daha sonra eğlencenin merkezi olan Kartepe’ye doğru yola çıkıyoruz. Kartepe eski adıyla bilinen Keltepe Kocaeli’nin güney doğusunda Samanlı Dağları'nın en yüksek noktasıdır. 1699 m. yüksekliği ile Marmara Bölgesinin en yüksek ikinci dağıdır. Kartepe'de 12 adet doğal pist, 3 tane telesiyej, 1 tane de teleski bulunmaktadır. Serbest zamanda istediğiniz aktiviteye katılabilirsiniz. Temiz havada güzel bir yürüyüş, isterseniz kayak yapanları izlerken sıcak içeceklerinizi içebilir, isterseniz de kayak yapmaya devam edebilirsiniz. Kartepe inişte ve çıkışta bir de hava sisli olmadığı takdirde telesiyej ile zirveye çıktığınızda Sapanca Gölü'nü panoramik olarak görebilirsiniz.

Akşam üzeri Kartepe’den ayrılıp Maşukiye’ye doğru yola çıkıyoruz. Burada serbest zaman veriyoruz. Dileyenler alabalık tesislerinde akşam yemeği alabilirler, (ekstra) dere boyunda yürüyüş yapıp fotoğraf çekebilirler veya burada hediyelik eşya satan dükkanlardan alışveriş yapabilirler. Ardından aracımıza binerek Maşukiye'den ayrılıyoruz. Eğlenceli saatlerin ardından otobüsümüze binerek keyifli bir yolculukla Tekirdağ’a doğru devam ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

Başka bir TEZDOĞAN TURİZM gezisinde görüşmek dileğiyle...

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
 • Çevre Gezileri
 • 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (Sabah Kahvaltısı + Akşam Yemeği )
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 1 gün Profesyonel Kokartlı Rehber Hizmeti
 • Canlı Müzik Hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Sucuk Ekmek
 • Tüm Ekstra Harcamalar
 • Telesiyej Ücretleri