Sabit Hat: (0282) 260 14 15 / Mobil: 0 553 527 45 02 info@tezdoganturizm.com.tr

Günübirlik Abant - Gölcük Turu- Maşukiye DETAYLI BİLGİ : (0282) 260 14 15

GÜNÜBİRLİK ABANT - GÖLCÜK GÖLÜ- MAŞUKİYE TURU

15 ŞUBAT 2020 - CUMARTESİ

23 ŞUBAT 2020 - PAZAR

29 ŞUBAT 2020 - CUMARTESİ

15 MART 2020 - PAZAR

28 MART 2020  - CUMARTESİ 

SUCUK EKMEK DAHİL !

KİŞİ BAŞI: 135TL !!

Kalkış Noktaları:

00.00 Tekirdağ Turizm Ofis Önü

01.00 Çorlu Orion Önü

 

Belirtilen saatlerde Tekirdağ Tezdoğan Turizm ofis önünden yolculuğumuz başlıyor. Aracımız hareket halindeyken gerçekleştirdiğimiz ikramlarımızla ve verilen moladan sonra Abant Gölü'ne ulaşıyoruz. Doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş seslerini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için yürüyüş yapabilir, faytona binebilirsiniz. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz. Öncelikle Abant Gölü çevresinde bir yürüyüşümüz olacak. Göl çevresindeki yürüyüşümüz esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp çektiğinizde anılarınızın en güzellerinden biri olarak kalacağından emin olabilirsiniz. Gölü dolaştıktan sonra kahvaltı molası (Ekstra). Dileyenler köy pazarında alışveriş yapabilir, faytona binme şansını yakalayabilir (Ekstra) Burada ki fotoğraf molamız bittikten sonra toparlanıp Bolu’nun bir diğer eşsiz gölü olan Gölcük Gölü’ne doğru hareket ediyoruz

 

Yaklaşık 1 saatlik bir yolculuktan sonra Gölcük Gölü'ne varıyoruz. Türkiye'nin milli parklarından olan Gölcük; çevresi 1350 metre, denizden yüksekliği ise 950 metredir. Ayrıca gölün çevresi doğa yürüyüşleri için tercih edilen önemli parkurlardan birisidir. Burada serbest zaman veriyoruz. Doğayla iç içe yapılan kısa bir çevre turunun ardından bu güzellikleri geride bırakarak Maşukiye'ye doğru yola çıkıyoruz.

Maşukiye'ye varışımızın ardından burada serbest zaman veriyoruz. Dileyenler alabalık tesislerinde akşam yemeği alabilirler, (ekstra) dere boyunda yürüyüş yapıp fotoğraf çekebilirler veya burada hediyelik eşya satan dükkanlardan alışveriş yapabilirler. Ardından aracımıza binerek Maşukiye'den ayrılıyoruz. Eğlenceli saatlerin ardından otobüsümüze binerek eğlenceli bir yolculukla Tekirdağ’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

 

Gezi Ücretine Dahil Olan Hizmetler: 

- Lüks Otobüsler ile ulaşım

- Araç içi ikramlar (soğuk içecekler, çay, kahve),

- Çevre gezileri.

- Sucuk Ekmek

 

Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler: 

- Tüm özel harcamalar, 

- Sabah, öğle ve akşam yemekleri.

 

www.tezdoganturizm.com.tr

 

Bilgi ve Rezervasyon İçin:

TEL: 02822601415

MOBİL: 05535274502

Ortacami Mah. Hükümet Cad. Belediye İş Merkezi No: 22/30 (PTT YANI) Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ

 

#tezdoganturizmilegeziyoruz

#tezdoganturizmilegünübirlikgeziler

#tekirdagçıkışlıgeziler

#çorluçıkışlıgeziler

#tekirdag #çorlu #tezdoganturizm #günübirlikgeziler #tezdoganturizmileyurtiçigeziler #abant #gölcük